sporto-klubas-kaune-1Jau nuo 2003 metų, pačiame miesto centre, šalia P.C.“Akropolis“,savo veiklą vysto sporto klubas „SAVAS“. Jis išties savas ir jaukus, už tai pamėgtas tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus lankytojų. Sporto klube maloniai laukiami ir nauji nariai: jie iš karto įvertins draugiškos ir šiltos aplinkos privalumus. „SAVAS“ sporto klubo klientų paslaugoms – didelė įvairovė treniruoklių raumenyno vystymui, neįtinkančių kūno linijų tobulinimui. Sporto klube rasit daugybę kardio treniruoklių, kurių pagalba atsikratysite nereikalingų kalorijų, taip „nekenčiamo viršsvorio“, suteiksite teigiamą krūvį širdžiai ir kraujo apytakos sistemai.

Treniruočių metu sportuojančius prižiūri patyrę treneriai, nuolat atnaujinantys ir gilinantys savo žinias kvalifikacijos kėlimo kursuose, konferencijose. Jie rūpestingai apmokys teisingai atlikti pratimus, pateiks atsakymus ir patarimus mitybos, treniruočių metodikos klausimais. Pageidaujantiems sudarys individualias treniruočių programas. Dėmesio užteks kiekvienam! Sporto klubo „SAVAS“ misija – už santykinai nedidelę kainą tiekti aukšto lygio sporto ir sveikatingumo sferos paslaugas Kauno miesto gyventojams ir svečiams, skatinant prasmingai ir sveikai leisti laisvalaikius.

Tad – LAUKIAME SPORTO KLUBE „SAVAS“

Peržiūrėti

Robertas Savickas

Klubo vadovas ir treneris. LVKKI absolventas. Bendras trenerio-pedagoginis darbo stažas - daugiau, kaip 30m. Kūno kultūros trenerio darbo stažas – virš 20 m.

Peržiūrėti

Rima Seniulienė

Trenerė LKKA bakalaurė. Trenerės darbo stažas – virš 20 m. Daugkartinė Lietuvos kultūrizmo čempionatų nugalėtoja ir prizininkė. Europos čempionato 5v. laimėtoja. Eilės tarptautinių taurės varžybų prizininkė.